Kosmeetik Merle

Alates märtsist on võimalik broneerida aega meie uue kosmeetiku Merle juurde, kolmapäeva ja neljapäeva õhtuti kuni kella 21.00ni!

Ripsmetehnik Helen

Märtsis pakume klassikaliste ripsmepikenduste hooldusi soodushindadega, meie noortehnik Heleni juures. Hooldus 15,00 EUR (1,5h) Paigaldus 20,00 EUR (2,0h)

image1 (1)

Repechage- ilu läbi mere!

      Pakume näohooldusi merelise sarjaga Repechage, mis on valmistatud parimast loodussäästlikult korjatud merevetikast ja on kombineeritud kõige efektiivsemate koostisosadega. Olgu sul kuiv, rasune, või vananev nahk, need tooted tagavad märgatava muutuse. Tooted aitavad nahka niisutada, taastada, uuendada ning muuta säravaks. Kui teil on tundlik ja väga kuiv näonahk, siis saab abi Repechage merevetika […]

OLEME KOLINUD!

Alates oktoobrist asume uuel aadressil Karulaugu tee 13, Karulaugu Spordikeskuses. Teenuste eest saab meil tasuda ainult sularahas.

IMG_0830

KÜÜNETEHNIK!

Meie küünetehnik Tiiu juurde saab broneerida aegasid argipäeva õhtuteks ja laupäevaks! Maniküür geellakiga/Pediküür

Teenuste eest tasumine!

Kallid kliendid, juhime Teie tähelepanu sellele, et salongis saab teenuste eest tasuda ainult sularahas! Teenustele väljaspool teenindaja töögraafikut ja eelnevalt kokkuleppel teenindajaga, lisandub 20% kehtivast salongi hinnakirjast! Täname mõistva suhtumise eest!