Näohooldused

NB! salongis saab teenuste eest tasuda ainult sularahas!

  • Kulmude keemiline värvimine 10 minutit 7,00 EUR
  • Ripsmete keemiline värvimine 20 minutit 7,00 EUR
  • Kulmude korrigeerimine 15 minutit 7,00 EUR
  • Kulmude modelleerimine 20 minutit 10,00 EUR
  • Kolm ühes 30 minutit 15,00 EUR
  • Kõrvaukude tegemine (koos kõrvarõngaga) 2 tk 24,00 EUR

“ANNEMARIE BÖRLIND”-i NÄOHOOLDUSED;

Annemarie Börlind on ökoloogiline looduskosmeetika. Toodete valmistamisel on kasutatud ainult kvaliteetseid looduslikke tooraineid. Tooted on vabad sünteetilistest säilitusainetest ja kunstlikest lõhna- ning värvainetest.

Annemarie Börlindi klassikaline näonahahooldus vastavalt näonaha tüübile.

Hooldus hõlmab näonaha pinnapuhastamist,näonaha analüüsi, koorimist, massaazi, mask vastavalt näonaha tüübile, päevakreem.

Hind: 40,00 EUR

Pinguldav näohooldus vetikamaskiga.

Hooldus on vananemisvastane, rahustava ja sügavniisutava toimega. Vetikamask sisaldab pōldosi, hobusesaba ja quarana ekstrakti, mis omavad pinguldavat, niisutavat, nahka rahustavat ja vereringet stimuleerivat toimet. Sobib kōikidele nahatüüpidele.

Hind: 44,00 EUR

Sügavpuhastav näohooldus probleemsele nahale.

Hooldus hōlmab näonaha-analüüsi, pinnapuhastust, koorimist, aurutamist, vajadusel pigistamist, sügavpuhastvat-rahustavat maski. Hooldus sobib suurenenud pooridega, aknele kalduvusega ja rasusele nahale. Sügavpuhastav portselnasavimask mōjub kudesid kokkutõmbavalt, rahustavalt ja liigselt nahka kuivatamata. Sisaldab raudrohu- ja pärmiekstrakti, rosmariini, allantoiini ja salitsüülhapet.

Hind: 30,00 EUR

Sügavpuhastav hooldus noorukitele ( kuni 18 aastasele )

Hooldus hōlmab näonaha-anlüüsi, pinnapuhastust, naha koorimist, aurutamist, vajadusel pigistamist ja lōpetatakse portselansavi rahustava maskiga.

Hind: 30,00 EUR

 


“ANESI” Ultrahelihooldus

Hooldus on sügavpuhastava, rahustava ja niisutava toimega, mida viiakse läbi spetsiaalse ultraheli aparaadiga, kus ultrahelivõngete toimel puhastatakse kõik naha poorid. Aparaadiga teostatakse naha koorimine, pooride sügavpuhastamine, mille järel nahk rahustatakse ja niisutatakse. Protseduur lōpetatakse rahustava maskiga. Hooldust on soovitav vōtta kuurina. Sobib kōikidele nahatüûpidele, eriti hea on probleemsele ja dehüdreerunud nahale.

Hind: 35,00 EUR

Lisana ultrahelihooldusele näo-, kaela ja dekoltee massaaz: 8,00 EUR
“ANESI” ultrahelihooldus noorukitele ( kuni 18 aastasele): 28,00 EUR


“CLINICCARE”  sügavalt niisutav näohooldus

(vanusele 35+)

Hoolduse peamine komponent on madalmolekulaarne hüaluroonhape. Hüaluroonhappe tulemusel kiireneb uute rakkude paljunemine, suureneb naha niiskussisaldus, kiireneb kollageenrakkude paljunemine, poorides väheneb rasueritus, hajutatakse pigmendirakkude paljunemist ühtlasemalt. Nahk nâeb välja värskem, siledam ja ühtlasema tooniga juba koheselt peale esimest hooldust.
PS! Hoolduses kasutatav madalmolekulaarne hüaluroonhape ei tekita naha punetust ega ketendust! Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovitav teha hooldust kuurina vähemalt 4 korda!

Hind: 40.00 EUR

hooldus massaažiga 45.00 EUR
Kuurina 4 korda (1 kuu jooksul): 150,00 EUR


Silmaümbruse erihooldus ( kestvus 30 min )

Hooldus hōlmab pinnapuhastust, silmaümbruse massaazi, maski, seerumit, kreemi.
MaskiNa kasutatakse spetsiaalselt silmaümbruse ōrnale nahale mōeldud plaastreid, mis on pinguldava, niisutava ja rahustava toimega.

Hind: 22,00 EUR


Express näohooldus ( kestvus 30 min )

Hooldus hōlmab pinnapuhastust, koorimist, maski vastavalt vajadusele ja lōpukreemi.

Hind: 20,00 EUR


Klassikaline näo-, kaela- ja dekoltee massaaz (kestvus 30min).

Hind: 20,00 EUR

 

NB!Teenuste eest saab meil salongis tasuda ainult sularahas.

Teenustele mis jäävad väljapoole teenindaja töögraafikut ja eelnevalt kokkuleppel teenindajaga, lisandub 20% kehtivast salongi hinnakirjast!

 

Comments are closed.